Hakkımızda

Teknosanet

Teknosanet, “Herkes için Teknoloji” felsefesini benimseyen Teknosa tarafından, müşterilerinin internet erişimi ihtiyaçlarına da en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla Telkotürk İletişim Hizmetleri A.Ş. iş birliği ile kurulan ev interneti hizmetidir.  

Teknosa mağazaları ve online kanal aracılığı ile hızlı abonelik, hızlı kurulum, hızlı erişim farkı yaratarak, yüksek hızlı internet sunmayı hedefleyen Teknosanet, elektronik perakende sektörüne 2024 yılında hızlı bir giriş yapmıştır. 

İnternet erişiminde fiber hızlı paketleri ile yüksek performans, e- devlet onay sistemi ile kolay abonelik, taahhütsüz tarifeleri ile dilediği zaman iptal imkânı sunan özgür iletişimin yeni adresi Teknosanet, ev internetini yenileyecekleri ve yeni ev interneti alacak bireysel abonelerini bekliyor. 

Müşteri memnuniyeti için yenilikçi çalışmalarına böylece bir yenisini ekleyen Teknosa, sektördeki ilk ve tek, yeni ve güvenilir internet markasıyla, alışverişlerinize özel fırsatlar sunarak teknoloji keyfinize keyif katacak.

Teknosanet ile yüksek performanslı ev interneti kullanmanın keyfi çok net!